Špecialista starostlivosti o prieseky (m/ž)

Skupinaze

  • Nitra, Nitrianský kraj
  • 1 600 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 18 dňami
Náplň práce:Pre úsek správy VVN hľadáme Špecialistu starostlivosti o prieseky. Ak ovládate platnú legislatívu SR ohľadom enviromentu - orezov /výrubov a životného prostredia, tak neváhajte a zašlite nám svoj životopis.Ponúkame nie len zaujímavú a hlavne stabilnú prácu ale aj každoročný príspevok na regeneráciu vo výške 1050 EUR brutto, 5 dní dovolenky navyše a ďalšie benefity.Čo by bolo Vašou náplňou práce:
  • Podporovať tvorbu stratégie a metodiky starostlivosti o prieseky, výruby a orezy v súlade s platnou legislatívou SR a kontrolovať jej realizáciu
  • Kontrolovať kvalitu vykonaných prác a dodržiavanie technologických a bezpečnostných postupov v nadväznosti na príslušnú legislatívu v oblasti životného prostredia
  • Spracovávať, aktualizovať a pripomienkovať pracovné postupy a riadiacu dokumentáciu v súlade s legislatívou
  • Pripomienkovať dodávateľské zmluvy v oblasti environmentu
  • Poskytovať poradenstvo, školenie a vzdelávanie interných zamestnancov a dodávateľov v oblasti environmentu
  • Vydávať vyjadrenia a stanoviská k činnostiam realizovaných skupinou ZSE a E.ON SK v oblasti starostlivosť o prieseky
  • Spracovávať reporty v oblasti starostlivosť o prieseky pre interné potreby skupiny ZSE a E.ON SK a pre potreby legislatívy (hlásenia, evidencie, správy...)
  • Zabezpečovať administratívu a zastupovať spoločnosť pri správnych konaniach súvisiacich s povoleniami vyplývajúcimi z legislatívy
  • Kontrolovať dodržiavanie metodických postupov a tvoriť pracovné postupy a koncepcie
  • Spolupracovať pri vybavovaní povolení vstupov na pozemky v zmysle legislatívy k predmetu činnosti útvaru
  • Zúčastňovať sa procesu likvidácie odpadov z orezov a výrubov
  • Riadiť šetrenia mimoriadnych udalostí a ekologických havárií v zmysle legislatívy a interných predpisov
Zamestnanecké výhody, benefity:
  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
  • Silný sociálny program
  • Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Osobný účet - finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
  • Široká ponuka interných a externých školení
  • Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
  • Nadštandardné lekárske prehliadky
  • Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb
Informácie o výberovom konaní:Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni 1600 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. Výkonnostná odmena vo výške 20 % pri 100 % plnení ukazovateľov.Požiadavky na zamestnancaPozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:Stredné odborné s maturitouVzdelanie v odbore:elektrotechnické, technickéOstatné znalosti:Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilýVodičský preukaz:BPočet rokov praxe:4Osobnostné predpoklady a zručnosti:Ďalšie požiadavky
*Odborná spôsobilosť na obsluhu ručnej motorovej píly a krovinorezu výhodou
*Spoľahlivosť
*Tímový hráč
*Znalosť v oblasti enviromentuV prípade vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu prosím vyplňte online dotazník.Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Skupinaze