Skladník s VZV vo Vrábloch Mzda až 1200€

Grafton

  • Vráble, Nitrianský kraj
  • 1 100 - 1 200 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 17 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Popis:
  • Náplň práce:
- Zodpovedá za vykládku/nakládku vozidiel, správnu evidenciu dodacích a prepravných listov, prípadne inej korešpondencie
- Kontroluje množstvá prijímaného materiálu na sklad vzhľadom k príslušnej dokumentácii - Informuje o nezrovnalostiach zistených pri príjme materiálu zodpovednú osobu
- Zodpovedá za správne systémové spracovanie príjmu a výdaja materiálu
- Zabezpečuje súvislý tok materiálu na základe podkladov z oddelenia plánovania (napr. výrobná zákazka, expedičný zoznam), informuje o chýbajúcom materiáli
- Zodpovedá za zhodu pohybu materiálu so systémovými SAP operáciami
- Priebežne kontroluje kvalitu uskladneného materiálu, pri zistení poškodenia, zabezpečí jeho odstránenie
- Dodržiava princíp FIFO
- Zodpovedá za vykonanie inventúry stavu zásob v sklade (1x mesačne)
- Dodržiava poriadok na pracovisku a v skladových priestoroch, dodržiava smernice SMQ
- Zodpovedá za manipulačnú techniku
- Práca v 3-zmennej prevádzkeDruh pracovného pomeru:
Miesto výkonu práce
  • Nitrianský kraj
Požiadavky:
  • Požiadavky na kandidáta:
- prax vo výrobnej spoločnosti - výhodou, nie podmienkou
- praktické skúsenosti so skladovým hospodárstvom
- primerané zručnosti na VZV
- znalosť práce v SAP - výhodou, nie podmienkou
- ochota pracovať na 3 zmenyVýhody:
  • Benefity a mzdové podmienky:
- príležitosť pre odborný a kariérny rast- po nástupe pridelený mentor (služobne starší zamestnanec), ktorý zastrešuje adaptačný proces- odmena k letnej dovolenke a k Vianociam- poskytujeme pravidelné školenia VZV hradené zamestnávateľom- prémie podľa dochádzky, bonusy za prácu vo sviatok, víkend nad rámec Zákonníkapráce- stravovanie v podnikovej jedálniPre viac informácií volajte na: 0902 909 288Informácie o zamestnávateľovi:
  • Sme spoločnosť, ktorú vedie inštinkt, inšpiruje inovácia a talent. Naša spoločnosť je popredný dodávateľ personálnych služieb v oblasti náboru zamestnancov, riadenia talentov a HR oblasti, Talent Manažmentu, s viac ako 30 ročnými skúsenosťami. Sme jednou z najväčších európskych nezávislých spoločností, s 35 pobočkami v 6 európskych krajinách - v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Severnom Írsku, Írsku a na Slovensku - a špecializujeme sa vo viac ako 30 oblastiach. Len v minulom roku umiestnilo našich 500 zamestnancov viac ako 5500 kandidátov na trvalý pracovný pomer a sprostredkovali sme dočasné pridelenie pre viac ako 18 000 ľudí.
Kontakt:
  • i.nagyova.43554703202@applications.grafton.sk

Pozri Prácu