Čašník, servírka

Bizmark, s. r. o. /restauracia Kusok stastia/x

  • Žilina, Žilinský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 15 dňami
Bizmark, s. r. o. /reštaurácia Kusok šťastia/Dlhodobá brigádaVčera 15:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Obsluha zákazníkov, práca s PC, HACCP Termín nástupu: asapDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Práca na pracovnú zmluvu, v stabilnej spoločnosti, pravidelné vyplácanie mzdy, zamestnanecká strava, príplatky a odmeny podľa skúseností.Informácie pre uchádzača: Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitouĎalšie požiadavky na kandidáta:ánoBizmark, s. r. o. /reštaurácia Kusok šťastia/xStručná charakteristika spoločnosti: Od roku 2003 prevádzkujeme sieť reštaurácii Me Gusta.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Čašník/Servírka

    • Bytča, Žilinský kraj
    Náplň práce: Obsluha zákazníkov, práca s registračnou pokladňou, príprava a pomocné práce v servise, organizačné schopnosti, prax je výhodou. Informácie pre uchádzača: Pracovný…
    • Pred 1 mesiacom
  • Čašník / Servírka

    • Vrútky, Žilinský kraj
    Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére…
    • Pred 1 mesiacom
  • BAR SKALA Rajecké Teplice-SERVÍRKA

    • Rajecké Teplice, Žilinský kraj
    • 1 500 € za mesiac
    BAR SKALA Rajecké Teplice-SERVÍRKA BAR SKALA RAJECKÉ TEPLICE PRÍJME NA TPP, DVP /brigáda, privyrobenie/ SERVÍRKU. Mzda 1500€. Info: 0907 833 035…
    • Pred 1 mesiacom