Zdravotná sestra s VŠ II. stupňa

  • Levice, Nitrianský kraj
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
2221012 - Sestra špecialistka v intenzívnej ošetrovateľskej starostlivosti o dospelýchPracovná oblasť: ZdravotníctvoPočet voľných miest: 1Náplň práce: - starostlivosť o klientov zariadenia a s tým spojené obslužné činnosti,
- samostatné zabezpečovanie poskytovania zdravotnej starostlivosti v rozsahu ošetrovateľskej starostlivosti občanom v zariadení sociálnych služieb, v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately alebo v špeciálnom výchovnom zariadení a koordinovanie prác so zamestnávateľmi poskytujúcimi zdravotnú starostlivosť vykonávaných sestrou.Informácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobuPočet mesiacov: 12Pracovný čas: 07:15 - 15:15Zmennosť: jednozmennáNočná práca: NieSezónna práca: NieZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 500 €
mesačneDruh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujmePonúkané výhody: • osobný príplatok
  • kreditový príplatok - pri splnení zákonných povinností
  • dodatková dovolenka
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa - 55 ZdravotníctvoPrax: aspoň 1 rokZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: ÁnoOsobnostné predpoklady: empatia
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
spoľahlivosť
trpezlivosťĎalšie požiadavkyVysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore ošetrovateľstvo, špecializácia - bez záznamu v registri trestov, - etický a morálny prístup ku klientom, ako aj zamestnancom.

Zoznam Kariéra

Podobné ponuky

  • Praktická sestra / Zdravotnícky asistent

    • Levice, Nitrianský kraj
    Náplň práce: - Starostlivosť o prijímateľov sociálnych služieb zariadenia a s tým spojené obslužné činnosti, - poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zariadení sociálnych služie…
    • Pred 1 mesiacom
  • Odborný zamestnanec - správca počitačovej siete

    Gymnazium Andreja Vrabla

    • Levice, Nitrianský kraj
    Gymnázium Andreja Vrábla, Levice Informácie o pracovnom mieste Miesto výkonu práce Mierová 5, Levice Termín nástupu 15.8.2024 Predpokladaný termín ukončenia výberového …
    • Pred 17 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Učiteľ/-ka matematiky pre 2. stupeň ZŠ

    • Levice, Nitrianský kraj
    Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niek…
    • Pred 2 mesiacmi