Pracovník na stavbe, údržbár a dokončovacie práce

KA Group s.r.o.x

  • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 18 dňami
KA Group s.r.o.Dlhodobá brigádaVčera 19:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme pracovníka na údržbárske a dokončovacie stavebné práce.Náplň práce zahŕňa: maliarke práce, pokládky podlahy, skladanie nábytku, drobné murárske práce, sťahovanie, prevoz materiálu, a iné rôzne pomocné práce. Práce sú na existujúcich budovách vo vlastníctve spoločnosti a na nových projektoch (hlavne rekonštrukcie interiérov).Hľadáme jednotlivcov nie stavebne partie.Miesto výkonu prác:Liptovský Mikuláš a blízke okolie, Ružomberok bez ďalekého cestovania, realizujeme vlastné lokálne projekty v Liptovskom regiónePracovný pomer:Hlavný - 8 hod. denneMožnosť pracovný čas čiastočne prispôsobiťMzdaNa živnosť (faktúru) 1500 Eur / mesačne.Zamestnanecký pomer dohodou od 1050 Eur mesačne (v čistom). Ponúkaný plat: Od 1500.00 - živnosť/dohodaTermín nástupu: možný ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Ponúkame:
Dlhodobý, stabilný pracovný pomer a výplata mzdy načas
Technický pracovník bude mať k dispozícii firemné auto, telefón, notebook a kanceláriu
Zaškolenie
Práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
Možnosť zvýšenia platu v prípade šikovnosti zamestnanca
V prípade šikovnosti zamestnanca možnosť rozšírenia činnosti o účasť na väčších rekonštrukciách (zahŕňa práce ako tendrovanie, technický dozor, jednanie s dodávateľmi atď.).Informácie pre uchádzača: Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: kagroupsk7@gmail.com, Predmet emailu: ÚDRŽBA LM
tel. kontakt: 0948 353 977Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:základné vzdelanieĎalšie požiadavky na kandidáta:Požiadavky:
Manuálna zručnosť
Vodičský preukaz, aktívny vodič
Predošlé skúsenosti na stavbeKA Group s.r.o.xStručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností, ako správu nehnuteľností, inžiniersku činnosť, vedenie akvizičných procesov, cash flow analýzy a ďalšie služby v oblasti developmentu nehnuteľností.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Údržbár

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    Náplň práce: Ste manuálne a technicky zručný? Baví Vás opravovať veci a práce v exteriéri? Dokážete si poradiť s inštaláciou vody, s údržbou vonkajších priestorov a drobnými staveb…
    • Pred 1 mesiacom
  • Letná brigáda Údržbár Hotel Holiday Village Tatralandia

    Tatry mountain resorts, a.s.x

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    Tatry mountain resorts, a.s. Dlhodobá brigáda Včera 19:00 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Náplň…
    • Pred 19 dňami
  • Údržbár - Technický pracovník

    • Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj
    Náplň práce: - Zabezpečovanie agendy spojenej so správou budovy, hnuteľného majetku a nehnuteľného majetku v oblasti revízií, technických zariadení a zabezpečovania opráv, BOZP a p…
    • Pred 4 dňami