Údržbár

Stredna odborna skola obchodu a sluzieb

  • Trenčín, Trenčianský kraj
  • 884 € za mesiac
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Stredná odborná škola obchodu a služieb, TrenčínInformácie o pracovnom miesteMiesto výkonu práceJilemnického 24, TrenčínTermín nástupu1.5.2024Predpokladaný termín ukončenia výberového konania26.4.2024Rozsah úväzku100%Počet študentov školy710Platové podmienky884,- EUR bruttoPríležitosť pre ľudí z UkrajinyniePožiadavky na uchádzačaVzdelanie- stredoškolské vzdelanie (elektrotechnického zamerania výhodou)
- prax na rovnakej/obdobnej pozícií podmienkouĎalšie požiadavkyPracovná pozícia: údržbár - vodičNástup: dohodouRanná zmena: 6:00-14:00hod.
Poobedná zmena: 12:00-20:00hod.Požiadavky:
- zdravotná spôsobilosť na výkon činnosti
- bezúhonnosť, spoľahlivosť
- vodárenské, elektrikárske, strojárske zručnosti
- vodičský preukaz BNáplň práce:
- oprava a údržba strojového a elektrického zariadenia
- bežné opravy a práce jednoduchej remeselnej údržby objektu
- práce spojené s úpravou okolia objektu
- obsluha a riadenie motorového vozidla a vykonávanie bežnej údržby na motorovom vozidlePonúkame:
- dovolenka predĺžená nad rozsah ustanovený v § 103 ZP o 5 pracovných dní
- pracovné dni: pondelok - piatok
- poskytovanie príspevku na rekreáciu (po 2 rokoch v PP)Miesto výkonu práce: GASTROCENTRUM - pracovisko praktického vyučovania, Hviezdoslavova 5, TrenčínKontaktné informácieAdresa školy alebo zariadeniaJilemnického 24
91250 Trenčín0326509711Kontaktná osobaMartina Belajová
0326509717

Edu-Jobs