Marketingový špecialista

Bidfood

  • Nové Mesto nad Váhom, Trenčianský kraj
  • 2 000 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 17 dňami
Miesto práce: Nové Mesto nad VáhomDruh pracovného pomeru: plný úväzokTermín nástupu: dohodouPonúkaný plat (brutto): 2 000 €, mzda závisí od skúseností kandidátaInformácie o pracovnom miestePonúkame:
  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy
  • odmena za odporúčanie zamestnanca 450 € (vybrané pracovné pozície)
  • darček za 10 a 20 ročné pracovné jubileum
  • príspevok na športovú alebo oddychovú činnosť
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok na svadbu
  • multisport karta
  • možnosť nákupu potravinového tovaru vo firemnom bufete
  • organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
  • kurz anglického jazyka
  • možnosť sebarealizácie
Náplň práce
  • grafické spracovávanie materiálov podľa zadania
  • realizácia marketingových aktivít, zostavovanie komunikačných konceptov a reklamných kampaní spoločnosti a jej značiek v online prostredí
  • aktívna spolupráca na rozvoji marketingových aktivít v spolupráci s kolegami z oddelenia marketingu a obchodu
  • podieľanie sa na príprave marketingových plánov
  • správa sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Youtube,...) - tvorba a správa obsahu (textový, grafický i audiovizuálny)
  • príprava a komunikácia PR aktivít
  • aktívne prispievanie k zlepšeniu imidžu
  • analyzovanie výsledkov kampaní a reporting
  • vzdelávanie sa v nových trendoch marketingu
Požiadavky na zamestnancaVzdelanie v odboreMarketing, Obchod, Digitálny marketingJazykové znalostiAnglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)Ostatné znalostiHospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
WordPress - pokročilý
Facebook Ads Manager - mierne pokročilý
Grafické programy - mierne pokročilý (skúsenosť aspoň s jedným grafickým programom - ideálne Photoshop, Illustrator,...)
CMS system - základy
HTML, CSS - základy (výhodou)Osobnostné predpoklady a zručnosti- skúsenosti z oblasti marketingu
- skúsenosť so správou sociálnych sietí
- vzdelanie s obchodným, marketingovým zameraním výhodou
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- výborná znalosť slovenského jazyky
- otvorenosť voči nápadom
5 MB limit.
Povolené typy: doc, docx, odf, pdf, ppt, pptx, xls, xlsx, jpg, png.Údaje z tohto formuláru slúžia iba ku kontaktovaniu záujemcu a nie sú ďalej spracovávané. Polia označené (*) sú povinné.

Bidfood