Recepčná

Vision IT Solutions, a. s.x

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 5,50 € za hodinu
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 16 dňami
Vision IT Solutions, a. s.Dlhodobá brigádaVčera 16:30Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: prijímanie a evidencia návštev,vybavovanie telefonátov a e-mailov,preberanie došlej/odchádzajúcej pošty a zásielok,starostlivosť o zasadacie miestnosti,príprava občerstvenia pre návštevy,administratívna a organizačná podpora členom pracovného tímu,pomoc pri organizácii marketingových akcií.Štandardná pracovná doba recepcie je od 8.30 do 17.30 počas pracovných dní. Práca je vhodná aj pre študentky, pracovnú dobu vieme prispôsobiť podľa dohody. Podmienkou je angličtina na komunikatívnej úrovni. Termín nástupu: Máj 2024Druh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: práca v modernom prostredí v centre Bratislavy,spolupráca s tímom skvelých kolegov,možnosť zúčastňovať sa na teambuildingových a ďalších zamestnaneckých podujatiach.Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školyĎalšie požiadavky na kandidáta:Do našich nových priestorov hľadáme milé kolegyne, ktoré zabezpečia chod recepcie a pomôžu nám s administratívou.Ak si komunikatívna, zodpovedná, ovládaš anglický jazyk a máš úsmev na tvári, neváhaj nás kontaktovať na cv@visionit.sk.Tešíme sa na Teba :)Vision IT Solutions, a. s.xStručná charakteristika spoločnosti: Vision IT Solutions je slovenská spoločnosť podnikajúca v oblasti informačných technológii. Združuje odborníkov z obchodnej a technickej oblasti, ktorí sa venujú prevažné dátam, dátovým centrám a všetkým, čo s nimi súvisí. Monitoring, manažment, vysoká dostupnosť, Disaster Recovery, virtualizácia serverov, diskové polia, zálohovanie a archivácia, to sú hlavné prvky zo širokého spektra ICT, ktorým sa venujeme. Formu integrácie jednotlivých stavebných blokov ICT infraštruktúr vytvárame ucelené efektívne prostredia, na ktorých sú prevádzkované produkčné aplikačné systémy. Poskytujeme profesionálne služby v predpredajnej fáze, počas implementácie a rovnako zabezpečujeme podporu zákazníckych ICT prostredí formou Hot-line/Help desku, či formou outsourcingu. Ako pridanú hodnotu poskytujeme našim zákazníkom služby v dedikovanom Cloude pre účely zálohovania a Disaster Recovery.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Recepčný/recepčná s anglickým jazykom na dobu určitú

    Manpower

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti privítanie a starostlivosť o návštevníkov kancelárie • odpovedanie na hovory z hlavnej ústredne a u udržiavanie zdvorilej a profesionálnej…
    • Pred 2 mesiacmi
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Recepčná/recepčný v BA (7€/hod. - pondelok až piatok 8:30-13:00)

    Manpower

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 7,00 € za hodinu
    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti prijímanie návštev • prijímanie hovorov a ich prepojenie na zamestnanca • komunikácia s existujúcimi zamestnancami a pomoc pri ich prácach…
    • Pred 2 mesiacmi
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Recepčná

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Náplň práce: Vítanie klientov, vytváranie rezervácií, prijímanie platieb od klientov, komunikácia s klientmi Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný p…
    • Pred 2 mesiacmi