Opatrovateľ/ka / Pomocný pracovník/čka v zariadení sociálnych služieb

Domov jesene zivotax

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 1 200 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 19 dňami
Domov jesene životaDlhodobá brigádaVčera 10:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do zariadenia sociálnych služieb - Domov jesene života hľadáme opatrovateľov, alebo pomocných pracovníkov k opatrovateľom, ktorých hlavnou náplňou práce bude opatrovateľská starostlivosť o seniorov s odkázanosťou. Ponúkaný plat: Od 1170.00 - do 1200.00 EUR/mesiacMzdové podmienky - pomocný pracovník/čka plat od 1 170/mesiac a opatrovateľ/ka plat od 1 200/mesiac + príplatky za víkend, nočné práce, soboty, nedele a sviatkyTermín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: Chceš s nami pracovať? Potrebujeme Ťa! Potrebujeme Tvoju pomoc.
A čo Ti ponúkame my? Čo je naším benefitom?
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,70€/obed
- príplatok na cestovné 2x za rok
- po splnení podmienok príspevok na rekreáciu
- po dohode príspevok na zvyšovanie kvalifikácie
- príspevok zamestnávateľa na DDS/III. pilier
- možnosť ubytovania, pokiaľ nie je kapacitne obsadenéInformácie pre uchádzača: Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaĎalšie požiadavky na kandidáta:- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace
- opatrovateľský kurz v rozsahu 220 hodín - platí pre pozíciu opatrovateľ/kaDomov jesene životaxStručná charakteristika spoločnosti: Domov jesene života - poskytovanie sociálnej služby seniorom.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Pomocný pracovník v nocľahárni pre ľudí bez domova

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Náplň práce: Do nášho tímu v Nocľahárni sv. Vincenta de Paul hľadáme posilu na pozíciu pomáhajúceho pracovníka v sociálnych službách, ktorý bude vykonávať najmä nasledovné činnosti…
    • Pred 1 mesiacom
  • Pomocný pracovník údržby

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 750 - 900 € za mesiac
    9629999 - Iný pomocný pracovník inde neuvedený9622000 - Pomocný pracovník údržby budov a areálov5153003 - Údržbár Pracovná oblasť: Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana…
    • Pred 30 dňami
  • Sanitár/Pomocný pracovník v zdravotníctve

    Univerzitna nemocnica Bratislavax

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Univerzitná nemocnica Bratislava Dlhodobá brigáda Včera 8:30 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Ná…
    • Pred 1 dňom