Stavebný majster/majsterka / Michalovce /

Manpower

  • Michalovce, Košický kraj
  • 1 200 € za mesiac
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednostiV našom tíme hľadáme zodpovedného stavebného majstra/majsterku, so skúsenosťami s vedením tímu a schopnosťou pracovať samostatne pri plnení úloh. Praktické skúsenosti v oblasti výstavby ciest sú vítané. Pozícia je vhodná aj pre absolventa VŠ - stavebné zameranie. Vašou náplňou práce bude : •Koordinácia postupu prác na zverenej stavbe a kontrola vykonaných prác •Zabezpečovanie zásobovania materiálom na stavbe •Objednávanie strojov a mechanizácie •Zodpovednosť a kontrola prác vykonávaných poddodávateľmi •Zostavovanie výkazov stavby(zaznamenávanie dochádzky, dodávok materiálu, strojov a mechanizácie, poddodávateľov) •Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci •Príprava podkladov na fakturáciu •Dozor nad dodržiavaním kvality vykonaných prácZamestnanecké výhody a benefity
  • Nástupná mzda od 1 200€/Brutto •Príspevok na stravovanie nad rámec zákonnej povinnosti •Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie •Možnosť investovania do akcií za zvýhodnených podmienok •Ďalšie zamestnanecké benefity
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaVzdelanie v odboreStavebný odborPozícia je vhodná pre absolventaÁnoVodičský preukazBOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • Aktivita a samostatnosť pri plnení úloh •Vysoké pracovné nasadenie •Riadenie pracovného tímu •Prax vo výstavbe ciest výhodou
Informácie o výberovom konaníPredpokladaný termín ukončenia výberového konania2024-04-12Stručná charakteristika klientaJedna z najväčších stavebných spoločností na Slovensku.Hlavná oblasť pôsobenia klientaIné neuvedené oblastiKontaktná osoba: Sláva Böhmerová

Manpower