Vodič autobusu prevádzka Nové Mesto nad Váhom

  • Nové Mesto nad Váhom, Trenčianský kraj
  • Dočasný pracovný pomer
Náplň práce: - Preprava cestujúcich z/do zastávok určených platným cestovným
poriadkom príslušnej linky.
- Obsluha elektronickej pokladne (výdaj cestovných lístkov).
- V prípade potreby poskytnutie pomoci pri nástupe a výstupe telesne
postihnutým a chorým osobám.
- Kontrola platnosti preukazu na zľavu z cestovného, prípadne
preukazu na bezplatné cestovanie.Informácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobuPočet mesiacov: 12Zmennosť: turnusováNočná práca: NieSezónna práca: NieZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 060 €
mesačneDruh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: - cestovné výhody pre zamestnancov a rodinných príslušníkov,
- motivačný systém odmeňovania ( pravidelné zvyšovania mzdy,
odmeny za jazdu bez nehody, odmeny za pracovné výročia,
odmeny za darovanie krvi, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu
a v noci nad rámec Zákonníka práce),
- príspevky na dôchodkové doplnkové sporenie,
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou,
- elektronické stravné lístky DOXX nápojové a diéty v plnom
rozsahu,
- elektronické stravné lístky DOXX ako bonus za čerpanie
dovolenky,
- služobný mobil, pracovné oblečenie,
- pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec Zákonníka práce,
- stravovanie za výhodné ceny,
- základná mesačná mzda a ďalšie odmeny (brutto): 1060,- € +
nadstavbová zložka mzdy a príplatky v zmysle platnej
Kolektívnej zmluvy (priemerná hrubá mesačná mzda vo výške
1 710,- €),
- ponúkame možnosť rekvalifikácie zo skupiny B alebo C na
vodičské oprávnenie skupiny D - dňom začatia kurzu sa
stávate našim zamestnancom,
- preplatíme náklady pre získanie vodičského oprávnenia
skupiny D a kvalifikačnej karty vodiča skupiny DZdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelaniePrax: bez požiadavky na odbornú praxCertifikáty: Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z.
Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. (§ 86 až 89)Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: ÁnoVodičské oprávnenie: Skupina DVšeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
vedenie motorových vozidielOsobnostné predpoklady: komunikatívnosť
spoľahlivosť
trpezlivosťĎalšie požiadavkyHľadáme záujemcov o prácu pre prevádzku Nové Mesto nad Váhom z : Považany, Brunovce, Stará Turá, Horná Streda Požadujeme: - výpis z registra trestov - vek minimálne 21 rokov - zodpovedný prístup k práci - slušné a zdvorilé vystupovanie

Zoznam Kariéra