Nastavovanie vstrekolisov - Technik/technička (mzda od 1400€)

Manpower

  • Nitra, Nitrianský kraj
  • 1 400 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 17 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • spúšťanie a nastavenie vstrekolisov • výmena foriem a prípadná drobná úprava na formách • nastavovanie robotov podľa potreby • práca na 3 zmeny
Zamestnanecké výhody a benefity
  • práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti • 15% bonus po skúšobnej dobe • preplácané nadčasy • stabilná práca
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanieVzdelanie v odboretechnickéJazykové znalostiAnglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)Ostatné znalostiMicrosoft Excel - uplný začiatočníkPočet rokov praxe3Prax na pozícii/v oblastitechnik (operátor) vstrekolisovOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • skúsenosti s prácou ako technik alebo operátor vstrekolisov • ochota pracovať na zmenu • anglický jazyk výhodou - nie však podmienkou
Informácie o výberovom konaníInformácie pre uchádzačaBudeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.Stručná charakteristika klientaSpoločnosť vyrába produkty na identifikáciu domácich miláčikov a možnosť ich hľadania v prípade straty, systémy na sledovanie.Hlavná oblasť pôsobenia klientaOstatná priemyselná výrobaKontaktná osoba: Michal Jančovič

Manpower