IT analytik pre oblasť DWH Risk&Finance

Tatra banka

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 14 dňami
Aké výzvy ťa u nás čakajú?
  • Hľadáme člena tímu, IT analytika do DWH ETL pre oblasť Risk&Finance. Sme súčasťou agilného tímu. Pridajte sa k odborníkom, ktorých práca baví a pracujú v dobrej atmosfére. Budete sa podieľať na analýzach, príprave a spracovaní údajov do DWH, hrať sa s dátami a technológiami. Možnosti máme široké a kreativita je vítaná. Ak chcete odborne rásť a učiť sa, ste tu správne.
  • Hlavná náplň práce obsahuje:
  • analýzu a riešenie požiadaviek pre spracovanie dát do DWH
  • návrh, analýzu a tvorbu špecifikácií pre nové biznis požiadavky
  • spoluprácu pri architektonických návrhoch
  • ladenie a optimalizáciu riešení
  • aktívnu prácu na projektoch
  • inovácie v dátovej oblasti
  • skúšanie nových technológií a prístupov
Spoznaj násČo ti ponúkame?
  • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • možnosť rotácií v rámcí RB Group
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na DDS
  • dovolenka PLUS
Požadované vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
Miesto práce
  • Bratislava
Ponúkaný platV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda pre kandidáta začína na 2200 € brutto pri plnom úväzku.

Tatra banka