Železiar vo výrobe prefabrikátov, Kysak

  • Slovensko
  • 950 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
od 950 €/mesačne brutto + max. 350€ mesačný bonus (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača).Druh pracovného pomeru:Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)Informácie o pracovnom miestePre našu dcérsku spoločnosť Ferrobeton Slovensko s. r. o. hľadáme nového kolegu na pozíciu Železiar vo výrobe prefabrikátov.1. Príprava, spracovanie a zhotovenie výstuže alebo jej častí:
  • strihaním a ohýbaním betonárskej ocele alebo rohoží ručne i strojovo s výberom a rozmeraním materiálu podľa výkresov na nosníky, stenové a strojné panely, prievlaky, krokvy, priehradové väzníky, schodiskové ramená a podesty atď.,
  • strihanie a ohýbanie jednotlivých prútov a zväzkov betonárskej ocele,
  • strihanie, ukladanie a vytvarovanie výstuže zo zváraných sietí do konštrukčných prvkov.
2. Ukladanie výstuže (rozmeraním hlavnej pomocnej a rozdeľovacej výstuže so zabezpečením výstuže proti posunu a s dodržaním predpísaných krycích vrstiev) podľa výkresov do debnenia konštrukcií, posuvného debnenia ako i základových múrov a pásov.3. Zostavenie výstuže s ručným viazaním alebo zváraním elektrickým oblúkom alebo plameňom.4. Pozinkovanie zvarov s požiadavkami na pevnosť podľa STN.5. Obsluha strojov:
  • ošetrovanie a údržba príslušného vybavenia, strojov a nástrojov, obsluha poloautomatických a automatických rovnacích strojov na rovnanie betonárskej ocele všetkých priemerov.
FERROBETON je jednou z najväčších spoločností vo výrobe betónových prefabrikátov a železobetónu v regióne.Spoločnosť poskytuje komplexné riešenia v oblasti výroby a predaja betónových prefabrikovaných prvkov - od návrhu produktu, cez výrobu a dodávku, až po dodanie kompletných montážnych a stavebných prác.
Široký sortiment produktov, služieb a flexibilita sú navrhnuté tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám zákazníkov.Benefity a ďalšie výhody:
  • Variabilná zložka mzdy
  • Príspevok na dovolenku
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia po odpracovaní minimálne 1 roka (u nerizikových pozícií)
  • Náhrada príjmu z dôvodu dočasnej pracovnej neschopnosti nad rámec zákona
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Príspevok na rekreáciu pre deti do 18 rokov
  • Sociálna výpomoc v prípade núdze
  • Iné benefity v zmysle čerpania sociálneho fondu
  • Dni voľna pre rodičov školopovinných detí na 1. stupni ZŠ.
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji.
Všeobecne požadované znalosti:
  • Stredné odborné vzdelanie v odbore strojný mechanik - oceľové konštrukcie, prípadne príbuzné odbory.
  • 1-2 roky praxe na obdobnej pozícii.
  • Orientácia v technických normách a ďalšej technickej dokumentácií.
  • Znalosť technológie zavarovania kovov,
  • Znalosť technológie strihania a ohýbania výstuže.
  • Znalosť kovových materiálov, zliatin a ich vlastností - napr. tvrdosť, pružnosť, húževnatosť, - výhodou.
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť
  • Stabilný výkon
  • Tímová spolupráca
Požiadavky na zamestnancaMinimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitouInformácie o spoločnostiCharakteristika spoločnosti:Spoločnosť Danucem Slovensko a.s., je súčasťou globálnej skupiny CRH, ktorá patrí k lídrom v oblasti stavebných materiálov. Na Slovensku prevádzkuje dve cementárne, a rovnako aj sieť betonární, kameňolomov či štrkovní. V rámci svojej dcérskej spoločnosti Ecorec vyrába z odpadu alternatívne palivo, v spoločnosti Ferrobeton zasa prefabrikáty, a v rámci svojej dcérskej spoločnosti TransPlus poskytuje aj logistické služby. Je jedným z najvýznamnejších regionálnych zamestnávateľov a vo svojom podnikaní sa riadi princípmi udržateľnosti, a tiež inklúzie a diverzity.

Zoznam Kariéra

Podobné ponuky

  • Železiar - Armovač

    • Trenčín, Trenčianský kraj
    - strihanie, ukladanie a tvarovanie výstuže zo zváraných sietí do konštrukčných prvkov - vykonávanie prác podľa pokynov nadriadeného Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimop…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Železiar v stavebníctve

    • Senec, Bratislavský kraj
    Náplň práce: Spoločnosť Renesans-Stav s.r.o. sa zameriava na montované domy z oceľovej konštrukcie a klasické obytné domy (dodávateľ z Turecka), preto hľadáme pracovníka - železiar…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Železiar v stavebníctve

    • Bánovce nad Bebravou, Trenčianský kraj
    Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére…
    • Pred 2 mesiacmi