Vodič nákladnej dopravy - Topoľčany, Krupina, Žilina

  • Slovensko
  • 1 300 - 1 600 € za mesiac
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: Práca v stabilnej spoločnosti, zodpovedajúce platové ohodnotenie, odmeny za nečerpanie PN, zdravotné benefity - masáže.
Základná mzda 800 eur + variabilná zložka + príplatky podľa kolektívnej zmluvy nad rámec zákona + cestovné náhrady (diéty) = priemerná mesačná hrubá mzda od 1300 eur do 1600 eur.Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelaniePrax: bez požiadavky na odbornú praxCertifikáty: Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z.

Zoznam Kariéra

Podobné ponuky

  • Vodič nákladnej kamiónovej dopravy

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    8342002 - Operátor ťažkej mechanizácie8322999 - Vodič osobného motorového vozidla, dodávky a taxíka inde neuvedený8342001 - Operátor stavebných strojov Pracovná oblasť: Stavebníc…
    • Pred 1 mesiacom
  • Vodič nákladnej kamiónovej dopravy

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    8332006 - Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (medzinárodná doprava)8332007 - Vodič ťažkého nákladného vozidla, kamiónu (vnútroštátna doprava)8332004 - Vodič špeciálneho nákl…
    • Pred 1 mesiacom
  • Vodič nákladnej dopravy

    • Nitra, Nitrianský kraj
    • 75 € za deň
    Náplň práce: Vedenie nákladného motorového vozidla v rámci medzinárodnej dopravy (krajiny Európskej únie) a s tým súvisiace činnosti. Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimop…
    • Pred 9 dňami