Špecialista vývoja autopoťahov

Adient

  • Trenčín, Trenčianský kraj
  • 1 200 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 25 dňami
JOB DESCRIPTIONŠpecialista vývoja autopoťahovČo môžete očakávať?Adient (NYSE: ADNT) je celosvetovým lídrom v oblasti automobilových sedadiel. S približne 70 000+ zamestnancami v 29 krajinách spoločnosť Adient prevádzkuje viac ako 200 výrobných/montážnych závodov po celom svete. Vyrábame a dodávame automobilové sedadlá pre všetky veľké automobilky. Naše odborné znalosti zahŕňajú každý krok procesu výroby automobilových sedadiel – od kompletných sedadlových systémov až po jednotlivé penové, čalúnené a kovové komponenty. Vďaka našim integrovaným vnútropodnikovým zručnostiam dokážeme naše produkty dostať od výskumu a dizajnu až po konštrukciu a výrobu – a na milióny vozidiel ročne. Viac informácií nájdete na stránke .V spoločnosti Adient sme hrdí na to, že môžeme našim zamestnancom ponúknuť hybridnú prácu, ktorá zahŕňa možnosť pracovať na diaľku až 5 dní v týždni.Aké budú vaše povinnosti?
  • Pracuje na zhotovovaní vzoriek poťahov a kompletných sedadiel v rámci pridelených projektov
  • Je zodpovedny za vývoj potahov a zdokonaľovaní Trim procesov, prototypovania a prípravy na výrobu prototypov
  • Vykonáva konstrukcny vyvoj nastrihov – sablon v elektoronickej forme ,až po šitie vzoriek poťahov
  • Kontroluje strihy
  • Zhotovovuje vzorky šitia s cieľom zabezpečiť, že vzorky sú dobrej kvality a sú vyhovujúce pre konkrétny dizajnový zámer
  • Je zodpovedny za pripravu kusovnika ( BOM)
  • Komunikuje so sicim zavodom
Aké sú naše požiadavky?
  • Stredná škola / Vysoká škola zameraná na odevníctvo a textílie
  • Praktické skúsenosti s tvorbou a úpravou strihov
  • Znalosť práce s PC –Word, Excel, Powerpoint
  • Znalosť anglického príp. nemeckého jazyka aspoň na základnej úrovni
  • Znalosti šitia a strihania v odevníctve
  • Kreativita
  • Znalosti šicích procesov a možných dopadov
  • Práca v kolektíve
  • Ochota cestovať
Aké benefity Vám dokážeme ponúknuť?
  • Základná mesačná mzda od 1200 Eur brutto. Náš plat je spravodlivý a konkurenčný a môže byť vyšší ako počiatočné minimum uvedené v inzeráte.
  • 13. plat
  • Bonusová dovolenka nad rámec zákona na základe seniority
  • Stravné lístky v hodnote 7 EUR (plne hradené zamestnávateľom)
  • Jazykové kurzy, odborné tréningy
  • Príspevok pri narodení dieťaťa/svadbe, finančná podpora v prípade presťahovania sa za prácou, bonus za odporúčanie, príspevok za darovanie krvi
  • Káva a čaj na pracovisku zdarma, vlastná jedáleň
  • Podpora zdravia zamestnancov – masáže na pracovisku, športové aktivity, 7-10 dní plne platenej PN ročne, životné poistenie, vitamínový poukaz
  • Zamestnanecký asistenčný program „Felix“ – psychologická, finančná a právna podpora
  • Stabilné, dlhodobé zamestnanie v silnej medzinárodnej spoločnosti s priateľskou pracovnou atmosférou
  • Príležitosť podieľať sa na dobrovoľníckych aktivitách
  • Flexibilný pracovný čas, hybridný pracovný model – kombinácia práce z domu (vrátane možnosti čiastočnej práce zo zahraničia) a práce na pracovisku
  • Práca na najmodernejších projektoch v oblasti vývoja autosedačiek
Adient sa zaviazal presadzovať rovnaké pracovné príležitosti, rozmanitosť a začlenenie na pracovisku. Ako v skutočne globálnej spoločnosti, naši lídri a zamestnanci pochádzajú z rôznych kultúr po celom svete. Naša rozmanitosť je zdrojom inšpirácie, ktorá nám umožňuje dosahovať naše ciele a budovať inkluzívnu firemnú kultúru.Tešíme sa na vašu žiadosť vrátane informácie o očakávanom plate a najskoršom možnom termíne nástupu. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte kontaktovať Michala Majzlana na +421 32 7413099.PRIMARY LOCATIONTrencin

Adient

Podobné ponuky

  • Špecialista elektronik

    • Trenčín, Trenčianský kraj
    • 18,00 € za hodinu
    Náplň práce: Výroba elektronických zariadení a komponentov v oblasti priemyselnej automatizácie. Výroba produktov, vývoj nových elektronických technológií alebo procesov. Riadeni…
    • Pred 10 dňami
  • → PREDAJCA ŠPECIALISTA - SPORTISIMO - Trenčín - OC Max ←

    Sportisimo

    • Trenčín, Trenčianský kraj
    Naším cieľom je spokojný zákazník. Naším mottom život v pohybe. Stále rastieme, poď s nami rásť aj ty! ČO ŤA ČAKÁ A NEMINIE? Poskytovanie poradenstva ohľadom technických param…
    • Pred 5 dňami