Špecialista kovoobrábania

Grafton

  • Prešov, Prešovský kraj
  • 1 780 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 30 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Aká Ťa čaká náplň práce?
- kontrola linky a zabezpečenie plánovanej produkcie dielov v požadovanej kvalite
- aktívna podpora výrobného procesu
- testovanie nástrojov a rezných podmienok
- nákup spotrebných materiálov, prípravkov a zariadení pre účely plnej prevádzky linky
- zodpovednosť za pridelené projekty v rámci rozvoja liniek a nových modelov motorov
- inovatívny prístup s cieľom vylepšovať proces obrábania a zvyšovania kvality
- tvorba výstupných reportov v rámci individuálnych a výrobných výstupov
- riadenie a dodržiavanie pravidiel spoločnosti, ISO, BOZP, PO a ŽP- garantovaný mzdový rast (každoročné prehodnocovanie)
- 13. mzda (75% zo základnej mzdy)
- 14. mzda (150% zo základnej mzdy)
- osobné hodnotenie až do 15% zo základnej mzdy
- výrobný bonus každý štvrťrok do výšky 320€
- systém Cafetéria (150€ ročne)
- príspevok zamestnávateľa do 3.piliera (DDS)
- obed za 1€ alebo príspevok na stavu formou kreditov na stravovaciu kartu
- podniková autobusová doprava (70% nákladov hradí zamestnávateľ, 30% zamestnanec)
- príspevok 75€ na ubytovanie pre zamestnancov s trvalým bydliskom nad 100 km v trvaní 6 mesiacov od požiadania
- úrazové pripoistenie 24/7 (trvalé následky, smrť)
- multišport karta (možnosť využiť na športové aktivity)
- platená účasť na CSR aktivitách (dobrovoľníctvo)
- ďalšie nadštandardné benefity podľa kolektívnej zmluvy, príspevky zo Sociálneho fondu
- kúpa automobilu vyrábanej značky & leasing za zvýhodnených podmienok
- zľavy u rôznych poskytovateľov tovarov a služiebZašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=Požadujeme aby si mal:
- VŠ vzdelanie
- vedomosti v oblasti strojníctva a technológie obrábania kovov
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- skúsenosti s prácou s PC, MS Office, SAP systémom, CAD systémom 2D/3D
- v sebe pracovitosť, technické myslenie, analytické myslenie, samostatnosť, komunikatívnosť
- ochotu pracovať nadčas, učiť sa, vzdelávať saVýhody:
- znalosti v oblasti technológie strojov a zariadení pre účely kovoobrábania
- znalosti v oblasti NC programovania (Sinumerik)
- prax 2-5 rokov

Grafton