Zástupca prevádzkovej jednotky (073 Dvory nad Žitavou)

COOP Jednota

  • Nové Zámky, Nitrianský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 23 dňami
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:Náplň práce zástupkyne/zástupcu predajne:
  • zastupuje pracovnú pozíciu vedúca/ vedúci predajne,
  • na inej zmene vykonáva totožné činnosti ako vedúca/ vedúci predajne,
  • riadi a organizuje činnosti na predajni,
  • vedie tím zamestnancov predajne,
  • motivuje a hodnotí zamestnancov predajne,
  • objednáva a preberá tovar,
  • reguluje stav zásob predajne,
  • komunikuje so zákazníkmi.
Základná mzda (brutto):930,-€ / za mesiacĎalšie informácie o mzde:+ osobné ohodnotenie po 3. mesiacoch skúšobnej doby, štvrťročné výkonnostné prémie, Dovolenková a Vianočná odmenaUkončenie výberového konania:30.04.2024Termín nástupudohodouZamestnanecké výhody, benefity- práca bez sprostredkovateľských agentúr,- príplatky za prácu v sobotu a nedeľu,
- osobné ohodnotenie po 3 mesiacoch,
- štvrťročné výkonnostné prémie,
- Dovolenková a Vianočná odmena,
- príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- sociálna výpomoc pri náročných životných situáciách,
- príspevok na stravovanie,
- príspevok na kultúru a šport,
- odmeny a ocenenia pri príležitosti životných a pracovných výročí,
- možnosť využívať benefity vernostného programu,
- mimoriadne odmeny,
- spoločné kultúrne a športové aktivity.Doplňujúce požiadavky na zamestnancaPracovná pozícia zástupkyňa/zástupca predajne je vhodná pre toho, kto:- vie organizovať svoju prácu a tiež prácu iných,
- dokáže rozoznať obchodné príležitosti predajne a nebojí sa zdravo riskovať,
- rád motivuje ľudí v tíme a rozvíja ich,
- má ochotu prijať zodpovednosť za prácu, ktorú vykonáva.Ďalšie informácie pre uchádzačaUchádzači sa môžu informovať o voľnom pracovnom mieste osobne na oddelení personalistiky v COOP Jednote Nové Zámky, SD, Hlavné nám. 6, 940 49 Nové Zámky, alebo telefonicky: 0908 770 539, 035 69 21 409, 489 alebo mailom: galova@jednota-nz.sk.Kategória a pozícia pracovnej ponuky:Zástupca vedúceho predajne/prevádzky
Pokladník
PredavačDruh pracovného pomeru:plný úväzokPožadovaná úroveň vzdelania:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelaniePrax:Prax v maloobchode minimálne 2 roky , počet rokov praxe: 2