Kuchár thajských jedál a sushi master

  • Košice, Košický kraj
  • Dočasný pracovný pomer
Náplň práce: Varenie Thajských jedál, je potrebné, aby mal kuchár platný diplom alebo výučný list z Thajska. príprava sushi, sashimi, rolky atď.Informácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý časPočet hodín za týždeň: 40.0Zmennosť: jednozmennáNočná práca: NieSezónna práca: NieZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 866 €
mesačneDruh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sférePonúkané výhody: UbytovanieZdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelanie - kuchárPrax: bez požiadavky na odbornú praxZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: NieCudzí jazyk: anglický stredná - pokročilá B1 a B2Všeobecné spôsobilosti: komunikácia v cudzom jazyku
manuálna zručnosť
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
tímová prácaOsobnostné predpoklady: pozornosť
precíznosť (presnosť)Ďalšie požiadavkyHľadáme kuchára s platným certifikátom alebo výučným listom kuchára Thajských jedál z Thajska. Pozícia je vhodná aj pre štátnych príslušníkov tretích krajín.

Zoznam Kariéra