Zdravotná sestra

Liecebno - vychovne sanatorium

  • Slovensko
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 20 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Liečebno - výchovné sanatórium, Poľný KesovInformácie o pracovnom miesteMiesto výkonu práceMojmírovská 70, Poľný KesovTermín nástupu8.4.2024Predpokladaný termín ukončenia výberového konania30.4.2024Rozsah úväzku100%Počet študentov školy48Platové podmienkyPlat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.Príležitosť pre ľudí z UkrajinyniePožiadavky na uchádzačaZnalosť práce s PCMicrosoft Office na bežnej - používateľskej úrovniVzdelaniepodmienky na výkon zdravotníckeho povolania podľa paragrafu 31 zákona č.578/2004 Z.z.:
diplon v št.odbore ošetrovateľstvo (Bc)
diplom všeobecná zdr.sestra,
zdravotnícky záchranár - diplom urgentná zdravotná starostlivosť,
verejný zdravotník - diplom (Bc.)Ďalšie požiadavkyNástup možný ihneď
Zástup za PNKontaktné informácieAdresa školy alebo zariadeniaMojmírovská 70
95115 Poľný Kesov0377787121, 0911326426Kontaktná osobaMgr. Jana Zámečníková
0911326426

Edu-Jobs

Podobné ponuky

  • Zdravotná sestra

    • Veľký Krtíš, Bánskobystrický kraj
    Náplň práce: Zdravotná sestra- Odborná práca pri vedení zdravotnej dokumentácie a vypracovávanie povinných hlásení a štatistických výkazov za príslušný zdravotnícky odbor vykonávan…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Zdravotná sestra - novorodenecké oddelenie

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    2221001 - Sestra na lôžkovom oddelení, špecialistka vo vnútornom lekárstve, špecialistka v odboroch chirurgie Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Počet voľných miest: 2 Náplň prác…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Zdravotna ∕ praktická sestra

    • Banská Bystrica, Bánskobystrický kraj
    Ponuka práce zdravotna ∕ prakticka sestra v ambulancii VLPD Banská Bystrica, plat 1300 eur, prax min. 3 roky, odbery, práca s PC, komunikačné, organizačné schopností, príjemné vyst…
    • Pred 2 mesiacmi