Linux/Unix/VMware Administrátor

  • Spišská Nová Ves, Košický kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 8 dňami
Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme kolegu, ktorého zaujíma táto oblasť a chcel by si sa venovať nasledovným aktivitám:
- administrácia a troubleshooting Linux/Unixovych serverov, VMware
infraštruktúry, clustrovych systémov a SQL databáz
- inštalácia, konfigurácia, patchovanie, údržba, monitoring a riešenie
problémov na danej platforme
- podpora developerov a aplikačného tímu na danej platforme
- podpora a údržba monitorovacej platformy (Nagios)
- analýza a riešenie zložitých SW/HW technických požiadaviek
- inštalácia, aktualizácia, údržba a administrácia zložitých SW/HW
produktov a technológií
- vykonávanie servisných zásahov a pravidelných kontrol u zákazníka
- analýza a riešenie technických problémov v rámci nastavených
systémov a stanovených postupov

Iné výhody:

Práca v stabilnej, priateľskej a stále rastúcej spoločnosti
Možnosť účasti na rôznych zaujímavých projektoch
Príležitosť učiť sa a rásť
Odbornosť, skúsenosť a otvorenosť
Práca s novými systémami a technológiami

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu zašlite svoj životopis cez formulár Reagovať na ponuku. Bližšie informácie budú poskytnuté vybraným uchádzačom na osobnom pohovore. Termín stretnutia oznámime mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Administrácia LAN/WAN, Administrácia UNIX/Linux, Administrácia Windows serverov, Klient/server administrácia, MySQL

Všeobecne požadované znalosti:

- schopnosť analyzovať a riešiť zložité SW/HW technické požiadavky na platforme Linux/Unix/VMware
- pokročilá znalosť serverových služieb na danej platforme (postfix, apache, sql, ..)
- pokročilá znalosť sieťových aktívnych prvkov a princípov riešenia sietí na danej platforme (routovanie, firewalling, ..)
- pokročilá znalosť virtualizácie, clustrových a HA riešení
- schopnosť neustáleho zlepšovania a získavania nových poznatkov
- komunikatívnosť, samostatnosť a flexibilita
- zodpovedný prístup k práci a ochota učiť sa nové technológie
- všeobecné znalosti a prehľad v oblasti IT technológií

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť K_CORP je poskytovateľom komplexných IT služieb s viac ako 15 ročnými skúsenosťami. Má významné postavenie na trhu IT v oblasti východného Slovenska. Hlavným zameraním firmy je navrhovanie IT riešení, outsourcing IT služieb a technológií na rôznych úrovniach, tvorba web stránok a vyvíjanie softvéru podľa potrieb našich klientov za účelom zefektívnenia a sprehľadnenia ich práce. Vážime si našich klientov a ich spokojnosť nás posúva stále ďalej.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

Adresa:

K_CORP s.r.o.
Radlinského 20/2231
Spišská Nová Ves
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jana Verešová
Radlinského 20/2231, Spišská Nová Ves, 052 01, Slovenská republika

Zoznam Kariéra