Agentúra na podporu výskumu a vývoja: Projektový/á manažér/ka

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 1 300 - 1 500 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 20 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Miesto práce: Mýtna 23, Bratislava
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: 1.7.2024
Mzdové podmienky (brutto): 1 300 – 1 500 EUR/mesiac. Skutočná výška mzdy bude upravená v súlade so vzdelaním uchádzača a jeho odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami a bude navýšená po uplynutí skúšobnej doby.Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • zabezpečuje usmerňovanie a metodickú pomoc pri spracovaní a realizácií rozvojových dokumentov súvisiacich s verejnými výzvami,
  • zodpovedá za manažment schválených projektov vrátane vedenia, spracúvania a kontroly projektového spisu,
  • zodpovedá za komplexné vedenie agendy financovaných projektov,
  • vykonáva priamu komunikáciu s predkladateľmi žiadostí o finančnú podporu a riešiteľmi projektov a zodpovedá za ich správne metodické usmerňovanie.
Zamestnanecké výhody, benefity
  • pružný pracovný čas,
  • 5 dní dovolenky naviac
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia (III. pilier),
  • možnosti jazykového vzdelávania,
  • Multisportkarta,
  • príjemné pracovné prostredie a kolektív,
  • možnosť práce z domu v rozsahu povoleného interným predpisom.
Informácie o výberovom konaní
Žiadosť o prijatie do zamestnania v slovenskom jazyku zašlite spolu s profesijným životopisom emailom na adresu: . Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
8.5.2024Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňaVzdelanie v odbore
prírodovedné a technické vzdelanie výhodouJazykové znalosti
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)Ostatné znalosti
Microsoft Word – Pokročilý
Microsoft Excel – Základy
Microsoft Outlook – Základy
Microsoft PowerPoint – ZákladyPozícia je vhodná pre absolventa
ÁnoOsobnostné predpoklady a zručnosti
Znalosť anglického jazyka prípadne iného cudzieho jazyka na komunikačnej úrovni výhodou, schopnosť analyzovať problémy a navrhovať varianty riešenia, samostatnosť, systematickosť a dôslednosť.Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
APVV je štátna rozpočtová organizácia zriadená zákonom č. 172/2005 Z. z. v jeho platnom znení za účelom podpory výskumu a vývoja poskytovaním finančných prostriedkov na riešenie projektov.Počet zamestnancov
25-49 zamestnancovKontakt
Kontaktná osoba: Ing. Jana Čermáková
Tel.: +421257204541
E-mail:Disclaimer: EURACTIV Slovensko nie je zodpovedný za obsah zverejnenej pracovnej ponuky.

EurActiv