Lekár internista

ManpowerGroup Czech Republic

  • Bratislavský kraj
  • 1 800 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 3 mesiacmi
Termín nástupu

Dohodou

Plat

Od 1 800 EUR/mesiac

Náplň práce
  • Zabezpečovanie komplexnej a konziliárnej zdravotnej starostlivosti v nemocnici (ambulancia + lôžková časť + služby na oddelení)
Požiadavky na uchádzača
  • Atestácia v obore
Benefity
  • Benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Jobkontakt

Podobné ponuky

  • Lekár špecialista na Chirurgickú kliniku

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 2 329 € za mesiac
    Lekár špecialista na Chirurgickú kliniku Ponúkaný plat: 2329 € za mesiac Názov spoločnosti: Univerzitná nemocnica Bratislava Text inzerátu: Náplň práce: - náplň práce …
    • Pred 14 dňami
  • Zubný lekár

    • 1 500 € za mesiac
    Zubný lekár Ponúkaný plat: 1500 € za mesiac Názov spoločnosti: One day teeth s.r.o. Text inzerátu: Náplň práce: zubný lekár - stomatolog, zubný chirurg. asistentka zub…
    • Pred 11 dňami
  • Lekár

    • 2 380 € za mesiac
    Lekár Ponúkaný plat: 2379,90 € za mesiac Názov spoločnosti: Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o. Text inzerátu: Náplň práce: ambulantní…
    • Pred 20 dňami