Údržbár

Grafton

  • Nitra, Nitrianský kraj
  • 1 750 - 2 120 € za mesiac
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Na pozícií Údržbára - elektromchanika budete vykonávať :- údržba strojov a zariadení
- analyzovanie chýb vzniknutých na strojoch
- vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby
- odstraňovanie porúch strojov a zariadení
- tvorba a úprava rozvodných panelov strojov
- zlepšovanie chodu strojov a zariadení pre znižovanie poruchovosti
- implementovanie zlepšení na stroje a zariadeniaMiesto výkonu práce : Zlaté MoravcePráca v trojzmennom režime.Viac info na 0911 013 906.- príplatky za výkon práce v rizikovom prostredí a výkon práce v noci
- mesačná prémia
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- príspevok na DDS (2% z hrubej mzdy)
- podpora vzdelávani
- kariérny rastZašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-searchUvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:- Skúsenosti na danej pozícii z výrobnej spoločnosti podmienkou
- Vyhláška §22
- Skúsenosť s čítaním technickej dokumentácie podmienkou
- Ochota pracovať na zmeny
- Vzdelanie v odbore - technické, strojárstvo, elektrotechnika
- Znalosti v oblasti elektrotechniky a elektroniky
- Znalosti digitálnej, riadiacej a regulačnej techniky NC, PLC, pohony

Grafton

Podobné ponuky

  • Údržbár

    Grafton

    • Nitra, Nitrianský kraj
    • 1 750 - 1 950 € za mesiac
    Na pozícií Údržbára - elektromchanika budete vykonávať : - údržba strojov a zariadení - analyzovanie chýb vzniknutých na strojoch - vykonávanie preventívnej a prediktívnej údrž…
    • Pred 2 mesiacmi
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Údržbár (Ref. č.: 100-10-43428)

    • Nitra, Nitrianský kraj
    • 1 750 - 2 120 € za mesiac
    Na pozícií Údržbára - elektromchanika budete vykonávať : - údržba strojov a zariadení - analyzovanie chýb vzniknutých na strojoch - vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby -…
    • Pred 1 mesiacom
  • Údržbár / Elektrikár

    • Nitra, Nitrianský kraj
    Náplň práce: Cieľom práce je bezporuchová, hospodárna a bezpečná prevádzka zverených technologických zariadení. - Výkon preventívnych činností pri zabezpečovaní prevádzkyschopnost…
    • Pred 1 mesiacom