Kuchár - kuchárka v hotelovom a chatovom rezorte Lopušná dolina

  • Svit, Prešovský kraj
  • 1 200 - 1 500 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 10 dňami
Požiadavky
  • SOU / SŠ vzdelanie v odbore kuchár,
  • ovládanie technológie pri príprave jedál,
  • znalosť HACCP,
  • skúsenosti s tvorbou rozpočtových noriem a kalkulácie stravy,
  • samostatný, zodpovedný a pracovitý človek, ktorý je ochotný pomôcť aj pri akciách,
  • priateľská povaha a dobré komunikačné schopnosti
Náplň práce
  • Príprava všetkých ponúkaných jedál v podmienkach podhorského hotela (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy)
  • zostavovanie receptúr na nové jedlá, podieľanie sa na príprave jedálneho lístka,
  • organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál, kontrola kvality hotových jedál,
  • zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov,
  • dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál,
  • dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku,
  • sledovanie správnych skladových zásob základných surovín,
  • aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.
  • Výkon práce v režime dlhý / krátky týždeň (od 7 do 19 hod)
Ponuka
  • Trvalá a stabilná práca vo firme s dlhoročnou tradíciou (spoločnosť jej členom skupiny CHEMOSVIT, a. s.)
  • komplexné zaškolenie,
  • preprava zo Svitu do hotela Lopušná Dolina (doprava do zamestnania),
  • v prípade potreby zabezpečené ubytovanie,
  • vstupy do Wellness hotela Lopušná Dolina 1x týždenne pre dve osoby,
  • detský tábor organizovaný zamestnávateľom (novinka na rok 2024),
  • zamestnanecké bonusy v rámci skupiny CHEMOSVIT, a.s. (zľavy, príspevky na stravovanie nad rámec zákona…)
  • Ďalšie zamestnanecké benefity podľa platnej dokumentácie, napr.: doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok pri narodení dieťaťa, zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov po predložení zamestnaneckého preukazu.
Mzdové podmienky (brutto)
  • 1 200 - 1 500 EUR brutto/mesiac
  • Finálna výška mzdy sa bude odvíjať od praxe a skúseností uchádzača.
  • Ku mzde náležia aj všetky príplatky a bonusy podľa platného mzdového predpisu a Zákonníka práce.
Informácie o výberovom konaní
  • Motivačný list a svoj životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry
. * V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
  • Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
  • Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu
do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.Rezort Lopušná dolina
  • Naším klientom je spoločnosť REKREATOUR, s.r.o. so sídlom vo Svite, ktorá zabezpečuje prevádzku hotelového a chatového rezortu Lopušná dolina

Novidea