Hlavný účtovník/ účtovníčka

Manpower

  • Banská Bystrica, Bánskobystrický kraj
  • 2 000 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 20 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Zodpovednosť za účtovanie širokej škály dokladov vrátane faktúr, bankových výpisov, interných dokladov (leasingy, mzdy, stravné, skladové pohyby) • Príprava ročných účtovných závierok • Komunikácia s audítormi a príprava dokumentácie pre audit • Komunikácia s bankami a príprava dokumentov na schválenie úverov • Podávanie Intrastat a štatistických hlásení • Vypracovanie a predkladanie súhrnných výkazov a daňových priznaní • Riadenie platieb, faktoringu a finančných tokov, ako aj správa bankových zmlúv • Účasť na príprave rozpočtu a plánovanie finančných prostriedkov • Pravidelný mesačný prehľad hospodárenia pre majiteľov spoločnosti • Aktívne sledovanie a týždenné spravovanie aktuálnej finančnej situácie a plánovanie úhrad
Zamestnanecké výhody a benefity
  • možnosť osobnostného rastu • flexibilný pracovný čas • Finančná odmena pri pracovných jubileách • Teambuildingové aktivity
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňaVzdelanie v odboreúčtovníctvo, ekonomika etc.Jazykové znalostiAnglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)Počet rokov praxe5Prax na pozícii/v oblastihlavný účtovník, účtovníkOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • Vedenie komplexného účtovníctva je kľúčovou zručnosťou. • Minimálne 5-ročná skúsenosť na podobnej pozícii je nevyhnutná. • Znalosť anglického jazyka je výraznou výhodou. • Skúsenosti z výrobnej spoločnosti sú veľkým plusom. • Samostatnosť, zodpovednosť a pozornosť k detailom sú kľúčové.
Informácie o výberovom konaníStručná charakteristika klientaKlient je medzinárodná spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2006. Zameriava sa na obrábanie mechanických komponentov na CNC strojochHlavná oblasť pôsobenia klientaOstatná priemyselná výrobaKontaktná osoba: Tamara Saliba

Manpower