Personalista - mzdár

  • Košice, Košický kraj
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 30 dňami
Náplň práce: Komplexné zabezpečovanie personálnej agendy VSM, komplexné spracovávanie miezd VSM, spolupráca pri tvorbe vnútorných predpisov a smerníc pracovného, organizačného poriadku a kolektívnej zmluvy.Informácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobuPočet mesiacov: 12Počet hodín za týždeň: 37.5Pracovný čas: 07:00 - 15:00Zmennosť: jednozmennáNočná práca: NieSezónna práca: NieZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujmePonúkané výhody: finančný príspevok na stravuZdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné odborné vzdelaniePrax: aspoň 5 rokovZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: ÁnoPočítačové zručnosti: ovládanie minimálne 1 mzdového softvéru, program WinPam - ovládanie minimálne 1 mzdového softvéru, program WinPam
Kancelárske balíky - Microsoft Outlook - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft PowerPoint - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Word - pokročilá
Kancelárske balíky - Microsoft Excel - pokročiláĎalšie požiadavkyempatia, komunikatívnosť, kultivovaný prejav, ústretovosť, nekonfliktnosť, logické a analytické myslenie, zodpovednosť, precíznosť, schopnosť spätnej kontroly svojej práce, flexibilita, chuť učiť sa nové veci. Splnenie predpokladov na výkon práce vo verejnom záujme - bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, ovládanie právnych predpisov v oblasti pracovného práva a mzdového účtovníctva.

Zoznam Kariéra