Majster/majsterka na oddelení lisovne (mzda až 2000€ s bonusmi)

Manpower

  • Veľký Meder, Trnavský kraj
  • 2 000 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 15 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Systematické skúmanie a vylepšovanie pracovných procesov s cieľom minimalizovať náklady • Organizácia a riadenie výroby podľa požiadaviek plánu • Dodržiavanie KPI v pridelenej oblasti • Udržiavanie plynulého chodu výroby, zariadení • Hospodárne využívanie náradia a vybavenia a sledovanie ich údržby • Zabezpečenie dodávok materiálu pre výrobu • Dodržiavanie BOZP, PO a mzdových predpisov • Evidencia vo výrobe a riešenie reklamácií, nepodarkov • Zodpovednosť za dodržiavanie zákonných požiadaviek pri nakladaní s nebezpečným odpadom • Podávanie návrhov týkajúcich sa disciplíny a riešenie problémov súvisiacich s kvalitou výroby •práca na 3 zmeny
Zamestnanecké výhody a benefity
  • práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti • mesačné bonusy •Letný a vianočný príspevok •Príspevok na dopravu •Zvýhodnený príspevok na stravu (stravovacia karta) 1 EUR/deň •Príspevok do DDS •Bonusy pri pracovných jubileách
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitouVzdelanie v odboreTechnické, strojárstvoJazykové znalostiOvládanie všetkých vybraných jazykovMaďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)Počet rokov praxe1Prax na pozícii/v oblastiVýroba / Automobilový priemyselVodičský preukazBOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • Pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle •Skúsenosti s riadením tímu •Organizačné schopnosti •Schopnosť obsluhovať zdvíhacie zariadenia •Skúsenosť z výroby, alebo opravy lisovacích nástrojov veľkou výhodou •VZV, žeriavnicky, Zváračský preukaz TIG , MAG výhodou
Informácie o výberovom konaníInformácie pre uchádzačaBudeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.Stručná charakteristika klientaNaším klientom je spoločnosť, kľúčový partner v automobilovom priemysle.Hlavná oblasť pôsobenia klientaIné neuvedené oblastiKontaktná osoba: Michal Jančovič

Manpower