Asistent učiteľa

Súkromná materská škola

  • Staré Mesto, Bratislava
  • 1 300 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 16 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Súkromná materská škola, Bratislava-Staré MestoInformácie o pracovnom miesteMiesto výkonu práceKozia 25, Bratislava-Staré MestoTermín nástupu1.7.2024Predpokladaný termín ukončenia výberového konania31.5.2024Rozsah úväzku100%Počet študentov školy57Platové podmienky1300 €/bruttoZamestnanecké výhody, benefity
- stravovacia karta hradená zamestnávateľom
- medzinárodné prostrediePríležitosť pre ľudí z UkrajinyniePožiadavky na uchádzačaZnalosť práce s PCMicrosoft Excel - Pokročilý Microsoft Word - Pokročilý Strojopis - Pokročilý Sociálne siete - ZákladyVzdelanievysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vysokoškolské vzdelanie, výhodou vzdelanie pedagogickom alebo humanitnom odboreAké sú vaše odborné predpoklady?
- Vysokoškolské vzdelanie, najlepšie v pedagogickom alebo humanitnom odbore
- Anglický jazyk na komunikačnej úrovni (min úroveň B2)
- Slovenský jazyk ako materinský jazyk
- Skúsenosti s prácou so zákazníkmi sú výhodou
- Skúsenosti s prácou s deťmi sú výhodouĎalšie požiadavkyNáplň práce, právomoci a zodpovednosti:Chceli by ste pracovať v tíme nadšených mladých ľudí z celého sveta?
Ak áno, neváhajte sa uchádzať sa o túto pozíciu:Koho hľadáme?
- Niekoho s výbornými komunikačnými schopnosťami hovoreným aj písaným slovom
- Niekoho zdvorilého, ale zároveň asertívneho
- Niekoho organizovaného, ktorý je schopný pracovať pod tlakom
- Niekoho, kto zvládne zhon a hluk materskej školy
- Niekoho priateľského a láskavého, ktorý má dobrý vzťah k deťom aj k dospelým
- Niekoho, kto hovorí plynule anglicky
- Niekoho, kto má vynikajúcu slovenčinuAké budú vaše povinnosti?
- Vítanie a prijímanie detí ráno
- Prijímanie telefónnych hovorov a správ od rodičov
- Písanie bulletinov pre rodičov
- Organizovanie podujatí pre deti v materskej škole aj mimo nej
- Komunikácia s dodávateľmi
- Komunikácia s externými učiteľmi
- Koordinácia externých kurzov, ako plávanie alebo korčuľovanie
- Starostlivosť o základnú administratívu
- Pomoc s deťmi v prípade potreby, pomoc pri prezliekaní, prebaľovaní, kŕmení a pod.
- Rýchle rozhodovanie v prípade zmien na poslednú chvíľu (napr. ochorenie učiteľa)Kontaktné informácieAdresa školy alebo zariadeniaKozia 25
81103 Bratislava-Staré Mesto0917025025Kontaktná osobaStojanka Dolezhajova,
0917025025

Edu-Jobs