CNC operátor/operátorka

Manpower

  • Nové Mesto nad Váhom, Trenčianský kraj
  • 1 188 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 16 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • ovládanie a programovanie strojov • čítanie technickej dokumentácie • práca s počítačom
Zamestnanecké výhody a benefity
  • práca na 2 zmeny (ranná zmena od 06:00 hod do 14:00 hod, poobedná zmena od 14:00 hod do 22:00 hod) • dochádzkový bonus do 50 Eur • výkonnostný bonus do 50 Eur • stravné • príplatky za poobedňajšie zmeny 0,20 Eur
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanieVzdelanie v odborestrojársky priemyselPozícia je vhodná pre absolventaÁnoInformácie o výberovom konaníStručná charakteristika klientaGlobálna spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle.Hlavná oblasť pôsobenia klientaStrojársky priemyselKontaktná osoba: Jana Futejová

Manpower