CNC Frézar

Mühlbauer

  • Nitra, Nitrianský kraj
  • Pred 1 mesiacom
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • obsluha, nastavovanie a programovanie CNC frézovačiek podľa výkresovej dokumentácie
  • práca na najmodernejšom strojovom parku so systémom Heidenhain (možnosť preškolenia v spoločnosti samozrejmosťou)
  • zodpovednosť za kvalitu výrobkov
  • výroba pridelených objednávok
Zamestnanecké výhody, benefity
  • koncoročné odmeny za dochádzku
  • cestovný bonus od 10 km
  • dovolenkový bonus
  • práca 4 dni do tyždňa
  • jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • ročné prehodnocovanie mzdy
  • možnosť kariérneho a odborného rastu
  • možnosť rotácie do materskej spoločnosti v Nemecku
  • príplatky nad rámec zákona - nočné a víkendy
  • multisport karta
  • sociálne benefity (pri príležitosti svadby, narodenia dieťaťa, prac.výročia )
  • vitamínove balíčky
  • teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • stravné lístky v hodnote 6,00€/deň (8 hodín) s možnosťou stravovania v spoločnosti
  • parkovanie na monitorovanom parkovisku pri firme
Požiadavky na zamestnancastredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaPrax na pozícii/v oblasti2Počet rokov praxe2Osobnostné predpoklady a zručnostipráca so systémom Heidenhain/ výhodou
flexibilita
ochota podielať sa na rozvoji spoločnosti
ochota vzdelávať sa
spoľahlivosť
trestá bezúhonnosť

Mühlbauer