Predavačka / Predavač

GASTROHOSTING s.r.o.x

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 7,50 € za hodinu
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 19 dňami
GASTROHOSTING s.r.o.Dlhodobá brigádaVčera 19:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - predaj bagiet, čerstvých šalátov,- príprava kávy a čerstvých ovocných štiav,- kontrola čerstvosti a dodržiavanie správnych postupov a firemných štandardov,- práca s pokladňou,- dokladanie a preberanie tovaru,- pracovná doba: pondelok až piatok od 6:30 do 14:00 Ponúkaný plat: Od 7.00 - + bonusyTermín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: gastrolístky, odmenyInformácie pre uchádzača: Vaše CV prosíme zasielať e-mailom na gastrohosting@gmail.comBrigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňaĎalšie požiadavky na kandidáta:Hľadáme zodpovednú osobu s aktívnym prístupom k práci. Vyžadujeme dochvíľnosť, flexibilitu, komunikatívnosť, príjemné a ústretové vystupovanie.Platný hygienický preukaz pre prácu v potravinárstve je podmienkou.
Pozícia je vhodná aj pre dôchodcov.GASTROHOSTING s.r.o.xStručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť GASTROHOSTING s.r.o. sa zaoberá prevádzkovaním predajní so sortimentom balených potravín, čerstvých pekárenských výrobkov a nápojov.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Predávač/brigádnik do rýchleho občerstvenia

    Kornel Blaskox

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 1 500 € za mesiac
    Kornel Blaško Dlhodobá brigáda Včera 18:30 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Náplň práce, informá…
    • Pred 23 dňami
  • Predavačka v cukrárni - kaviareň/cukráreň Rínok

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Náplň práce: Predávať kávu, zákusky, nápoje, zmrzlinu. Dodržiavať poriadok na pracovisku. Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý ča…
    • Pred 4 dňami