Upratovačka v Trenčíne 3x do týždňa s nástupom ihneď

SLOVCLEAN a.s.x

  • Trenčín, Trenčianský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 15 dňami
SLOVCLEAN a.s.Dlhodobá brigádaPi 5.4.2024 18:30Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme šikovných upratovačov a upratovačky na upratovacie a čistiace práce spoločenských priestorov v TrenčíneUpratuje sa: 3 x do týždňa: PO/STR/ŠTV- pracovný čas - od 07:30 do 09:30 hod.Základná mzda na hodinu je 4,31€.Tvojou náplňou práce bude :- umývanie podlahy- vysávanie- utieranie prachu- udržiavanie bezprašného prostredia- upratovanie sociálnych zariadení a podobne. Ponúkaný plat: Od 4.31 - Presná výška mesačnej mzdy závisí od počtu odpracovaných hodínTermín nástupu: ihnedDruh pracovného pomeru: na dohoduIné výhody: možnosť dlhodobej a stabilnej brigádyInformácie pre uchádzača: V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. číslo : 0948 874 312 alebo na našu bezplatnú linku : 0800 555 777Ďakujeme!Brigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školySLOVCLEAN a.s.xStručná charakteristika spoločnosti: Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby - to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.Kontakt: SLOVCLEAN a.s.Ďalšie brigádyTrenčínDlhodobá brigádaBratislava, Dunajská Streda, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice, Česká republika

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Upratovačka

    • Trenčín, Trenčianský kraj
    Náplň práce: Upratovanie bytových domov, prípadne bytov a kancelárii. Príjimame zamestnanca na pozíciu "Upratovačka bytových domov" s VP na TPP. Práca cca 7 hod. denne v Trenčíne a…
    • Pred 1 dňom
  • Upratovačka

    • Trenčín, Trenčianský kraj
    Súkromná základná škola pre žiakov s autizmom, L.Novomeského 11, Trenčín, Trenčín Informácie o pracovnom mieste Miesto výkonu práce L. Novomeského 11, Trenčín Termín nástup…
    • Pred 9 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť