Credit and Collection Officer

Manpower

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • 1 300 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 17 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednostiPre nášho klienta hľadáme človeka, ktorého hlavnou náplňou práce bude: - monitorovanie platobného správania klientov - riešenie nesplatených pohľadávok, hľadanie príčiny problému - komunikácia s klientom - kontrola faktúr po splatnosti - aktualizácia a zber údajov v systéme - kontrola dokumentov, asistencia pri príprave správ, reporting - úzka spolupráca s credit tímom - návrhy na zlepšenie procesovZamestnanecké výhody a benefity- Hybridný model práce po skúšobnej dobe - Priestor na vzdelávanie a kariérny rast - Príjemný kolektív - Ostatné benefity budú špecifikované na pracovnom pohovorePožiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaJazykové znalostiOvládanie všetkých vybraných jazykovAnglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)Počet rokov praxe1Osobnostné predpoklady a zručnosti- Skúsenosť na rovnakej alebo podobnej pozícií (riešenie pohľadávok, práca v banke, práca so zákazníkmi) - Microsoft Office - Dobré komunikačné zručnosti, schopnosť riešiť problémy - Flexibilita, samostatnosť, motivovanosťInformácie o výberovom konaníPočet voľných pracovných miest1Predpokladaný termín ukončenia výberového konania2024-05-31Stručná charakteristika klientaMedzinárodná spoločnosťHlavná oblasť pôsobenia klientaIné neuvedené oblastiKontaktná osoba: Simona Piesecká

Manpower