Hľadáme elektrikárov na víkendové zmeny

Manpower

  • Hlohovec, Trnavský kraj
  • 6,30 € za hodinu
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Zodpovednosť za elektrotechnickú údržbu výrobných liniek a zariadení • Zabezpečenie preventívnej údržby strojov • Monitorovanie poruchy a odstraňovanie problémov • víkendové zmeny 12h (denné, nočné)
Zamestnanecké výhody a benefity
  • práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti • zvýšenie mzdy po skúšobnej doby o 5% a o ďalších 5% po naplnení štandardov • obed za 0,50€ • 13. a 14. plat • pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo na kúpu auta
Požiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniastredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanieVzdelanie v odboreelektrotechnickéOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • platná elektro vyhláška §22 • vyhláška §23 - výhodou • čítanie výkresovej dokumentácie
Informácie o výberovom konaníInformácie pre uchádzačaBudeme kontaktovať len vybraných kandidátov.Stručná charakteristika klientaDodávateľ drôtu.Hlavná oblasť pôsobenia klientaStrojársky priemyselKontaktná osoba: Michal Jančovič

Manpower