Administratívno-klientsky pracovník

  • Senica, Trnavský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
Hľadáme mladých a šikovných ľudí, ktorým nechýba chuť učiť sa a získavať nové skúsenosti. Náplň práce: komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi - práca s PC (Excel, Word, PowerPoint, Zoom a interný systém) - analýza trhu a kontrola vzniknutých riešení - vyjednávanie podmienok pre klienta Výhody: flexibilný pracovný čas - garantovaný kariérny postup - kompletný zaškolovací systém - možnosť homeoffice - vhodné aj popri práci - možnosť pracovať popri škole alebo materskej dovolenke - prax nie je potrebná, všetko potrebné Vás naučíme Požiadavky: bezúhonnosť - samostatnosť - príjemné vystupovanie - komunikatívnosť Charakteristika spoločnosti: Sme partnerom, ktorý Vás osobne sprevádza životom. Ponúkame riešenia šité na mieru k Vašim potrebám. Sme Vám vždy k dispozícii už 30 rokov. Na tých najlepších riešeniach pracujú naši lokálni sprostredkovatelia po celej SR. Životopisy zasielajte na e-mail. Vybraní záujemcovia budú kontaktovaní a pozvaní na pohovor.Cena: 1500 € Administratíva" />Dátum pridania:07.02.2024 12:04:20Inzerát platí do:09.03.2024(Zostáva dní: 31)Kraj:TrnavskýOkres:SenicaEmail:? @gmail.com✓

Inzeraty Zadarmo

Podobné ponuky

  • Bezpečnostný pracovník v Senici

    LAMA SK a. s.x

    • Senica, Trnavský kraj
    LAMA SK a. s. Dlhodobá brigáda Včera 12:30 Brigády vyhľadávanie Reagovať na brigádu Reaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ. Náplň práce, informá…
    • Pred 18 dňami
  • Pomocný pracovník

    • Senica, Trnavský kraj
    Náplň práce: pomocné zemné práce- úprava terénu, pokládka inžinierskych sietí Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobu Počet mes…
    • Pred 2 mesiacmi