Učiteľ/ka SŠ

Gymnazium Ivana Kraska - Ivan Krasko Gimnazium

  • Rimavská Sobota, Bánskobystrický kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 2 mesiacmi
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Gymnázium Ivana Kraska - Ivan Krasko Gimnázium, Rimavská SobotaInformácie o pracovnom miesteMiesto výkonu práceP. Hostinského 3, Rimavská SobotaAprobáciaNemecký jazyk, Telesná výchovaTermín nástupu1.9.2024Predpokladaný termín ukončenia výberového konania30.4.2024Rozsah úväzku100%Počet študentov školy314Platové podmienkyPlat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.Príležitosť pre ľudí z UkrajinyniePožiadavky na uchádzačaZnalosť práce s PCASC agenda, MS Office - pokročilýVzdelanieVzdelanie VŠ II. stupeň, študijný odbor podľa zák. č. 138/2019 Z. z. o pg. a odbor.
zamestnancoch a vyhl. MŠVVaŠ č. 1/2020 o kvalifik. predpokladoch pg. a odborných zam.Ďalšie požiadavkyPožadované doklady:
žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis, doklady o ukončenom vzdelaní, súhlas
so spracovaním osobných údajov.
Ďalšie požiadavky:
dokonalé ovládanie slovenského jazyka, ovládanie maďarského jazyka, bezúhonnosť,
zdravotná spôsobilosťKontaktné informácieAdresa školy alebo zariadeniaP. Hostinského 3
97901 Rimavská Sobota0475621471,047/5621471Kontaktná osobaMiriam Szántóová
0911095669

Edu-Jobs

Podobné ponuky

  • Učiteľ/ka v špeciálnej triede materskej školy

    • Rimavská Sobota, Bánskobystrický kraj
    Náplň práce: Učiteľ MŠ, vykonáva pedagogickú činnosťpri uskutočňovaní škol.vzdel.programu, samostatne vykonáva pedagog.činnosti. Výkonáva metodicko-poradenskú činnosť, tvorí indiv.…
    • Pred 23 dňami
  • Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň)

    Evanjelicka zakladna skola Zlatice Oravcovej

    • Rimavská Sobota, Bánskobystrický kraj
    Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej, Rimavská Sobota Informácie o pracovnom mieste Miesto výkonu práce Daxnerova 42, Rimavská Sobota Aprobácia Matematika Termí…
    • Pred 2 mesiacmi
    • Bez námahy pošlite žiadosť