Pedagogický asistent

Sukromna materska skola HAPPY-TIME

  • Ružinov, Bratislava
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Súkromná materská škola HAPPY-TIME, Bratislava-RužinovInformácie o pracovnom miesteMiesto výkonu práceŠumavská 34, Bratislava-RužinovTermín nástupu1.5.2024Predpokladaný termín ukončenia výberového konania30.4.2024Rozsah úväzku100%Počet študentov školy60Platové podmienkyPlat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujmePríležitosť pre ľudí z UkrajinyniePožiadavky na uchádzačaZnalosť práce s PCPráca s internetom, práca s Office365 - Word, Excel, Power Point, MS Teams, Edupage a AscAgendaVzdelanieMinimálne úplné stredné odborné vzdelanie zamerané na učiteľstvo a vychovávateľstvo.Ďalšie požiadavkyHľadáme milú asistentku pre našu pani učiteľku k našim najmladším škôlkarom ( trieda pre 2-3 ročné deti ). Znalosť angličtiny výhodou.Kontaktné informácieAdresa školy alebo zariadeniaŠumavská 34
82108 Bratislava-Ružinov+421948259191Kontaktná osobaMiroslava Sekáčová
0911041270

Edu-Jobs

Podobné ponuky

  • Pedagogický asistent/ka v Materskej škole Vyšehradská 17

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 938 - 1 075 € za mesiac
    Náplň práce: Viaceré naše petržalské materské školy sa zapojili do národného projektu: Podpora pomáhajúcich profesií 3. V rámci tohto projektu hľadáme nových kolegov, ktorí by rozš…
    • Pred 17 dňami
  • Pedagogický asistent

    Materska skola a Zakladna skola Rozmanita

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Materská škola a Základná škola Rozmanita, Bratislava Informácie o pracovnom mieste Miesto výkonu práce Račianska 26E, Bratislava Termín nástupu 19.8.2024 Predpokladaný…
    • Pred 23 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Pedagogický asistent

    Zakladna skola

    • Petržalka, Bratislava
    Základná škola, Bratislava-Petržalka Informácie o pracovnom mieste Miesto výkonu práce Gessayova 2, Bratislava-Petržalka Termín nástupu 1.5.2024 Predpokladaný termín uk…
    • Pred 18 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť