CNC Vŕtač

Mühlbauer

  • Nitra, Nitrianský kraj
  • Pred 1 mesiacom
Náplň práce, právomoci a zodpovednostiVŕtač
  • Vŕtanie na CNC vŕtačke
  • Obrusovanie konštrukcii
  • Údržba strojov
  • Vŕtanie na stojanovej vŕtačke a závitovačke
  • Odihlovanie dielov
Zamestnanecké výhody, benefity
  • 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Stravné lístky v hodnote 5,50€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme
Požiadavky na zamestnancastredoškolské s maturitouPočet rokov praxe1Pozícia je vhodná pre absolventaÁnoOsobnostné predpoklady a zručnosti
  • Stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • Skúsenosti s čítaním technických výkresov výhodou
  • Flexibilita
  • Zodpovednosť

Mühlbauer