Zdravotná sestra/opatrovateľ/vychovávateľ

FONDUE, s.r.o.x

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 19 dňami
FONDUE, s.r.o.Dlhodobá brigádaVčera 16:30Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: komplexná starostlivosť o detičky vo veku od 4 mesiacov do 3 rokov, prebaľovanie, kŕmenie, uspávanie, rozvoj samoobslužných a hygienických návykov detí, výchovná činnosť, pobyt vonku, príprava k činnostiam starostlivosti o deti Ponúkaný plat: Od 550.00 - ďalšie finančné ohodnotenie závisí od druhu pracovného pomeru, praxe a oddeleniaTermín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: skrátený úväzokInformácie pre uchádzača: v prípade záujmu zašle uchádzač CV mailom, na všetky e-maily bude odpovedanéBrigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaĎalšie požiadavky na kandidáta:samostanosť, empatia, trpezlivosť, láskavý prístup k deťom, samostatnosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, kreativita, zvládať záťaž, komunikatínosť, príjmené vystupovanieFONDUE, s.r.o.xStručná charakteristika spoločnosti: zariadenie starostlivosti o deti do 3 rokov veku života

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Zdravotná sestra - novorodenecké oddelenie

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    2221001 - Sestra na lôžkovom oddelení, špecialistka vo vnútornom lekárstve, špecialistka v odboroch chirurgie Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Počet voľných miest: 2 Náplň prác…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Zdravotná sestra do ambulancie

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 1 300 - 1 800 € za mesiac
    2221008 - Sestra špecialistka v pediatrickom ošetrovateľstve3221999 - Zdravotná sestra inde neuvedená3221001 - Ambulantná sestra Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Počet voľných mi…
    • Pred 1 mesiacom
  • Zdravotná sestra

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Náplň práce: zdravotná sestra v odbornej ambulancii, poskytovanie zdravotnej starostlivosti podľa osobitného predpisu metódou ošetrovateľského procesu, vedenie zdravotnej dokumentá…
    • Pred 11 dňami