Operátor výroby - Trnava (7 Eur/h) živnosť

ProJob s. r. o.

  • Trnava, Trnavský kraj
  • 7,00 € za hodinu
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Prijmeme šikovných ľudí na prácu do Trnavy. Nepotrebuješ žiadne skúsenosti, na všetko budeš dostatočne zaučený. Platové podmienky ťa určite oslovia.

Náplň práce:

- Obsluha strojov na výrobu plastových dielov
- Montáž komponentov na vylisovaný výrobok
- Vizuálna kontrola výrobkov
- Balenie výrobkov
- Ďalšie prace podľa potreby výroby
- 3 zmenná prevádzka

Ponúkané výhody

- práca na živnosť (poradíme s jej vybavením)
- 6,5 Eur/h + 0,5 Eur dochádzkový bonus
- Radi pomôžeme s vystavením prvej faktúry
- Naš koordinátor a naša zamestnanecká linka je pripravená pomôcť s akýmkoľvek problémom

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

platná živnosť

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno:

Právna forma:

Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:

52132773

Internetová adresa:

Telefón:

0800500808

Charakteristika:

História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.

Adresa:
  • Štúrova 1435/22
  • 94901 Nitra
  • Slovensko

ISTP - Internetový Sprievodca Trhom Práce