IT konzultant - EXIsport (absolventská prax)

PPG Group s.r.o.

  • Slovensko
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce
  • Práca s PC
  • Komunikácia s užívateľmi aplikácií, podpora pri riešení problémov a ich vzdelávanie
  • Vykonávať správu, konfiguráciu, optimalizáciu a monitoring prevádzkovaných systémov a služieb.
  • Vykonávať diagnostiku, lokalizáciu a odstraňovanie porúch v oblasti prevádzkovaných systémov a služieb.
  • Spolupráca na projektoch a implementáciách nových technológií.
  • Udržiavať a aktualizovať príslušnú dokumentáciu k IS a pracovným postupom
  • Spolupráca a komunikácia s dodávateľmi SW, HW a IT služieb
  • Spolupráca s dodávateľmi tovaru pri výmene údajov a automatizácii procesov
  • Správa podnikového informačného systému Najavo (správa prístupových práv užívateľov, kontroling, reporting, správa číselníkov, tlačové zostavy, importy a exporty dát, ...)
  • Správa warehouse management system WMS BARCO
  • Správa pokladničného systému LinPOS (Nastavovanie zliav na pokladniach) a podpora pre predajne
  • Spravovanie vnútropodnikového objednávania tovaru (úprava dávkových súborov)
  • Vnútropdnikový hotline (riešenie HW, SW problémov)
  • Zabezpečenie techniky (PDT Motorola) pre potreby vykonávania inventúr na predajniach a centrálnom sklade a následný import inventúrnych dát do informačného systému Najavo.
  • Operatívne úlohy zadané priamym nadriadeným
Ostatné znalosti
  • Microsoft office - pokročilý
  • Hardware - pokročilý
  • Znalosť DB systémov MS SQL, Sybase SQL Anywhere, Oracle, Mysql - základy
  • Skúsenosti s administráciou OS Windows server 2008-2019, Windows 7/10 na úrovni pokročilý, Linux základy)
  • Skúsenosti s virtualizáciou na platforme VMWare
  • Správa a administrácia TCP/IP siete WAN, LAN, VPN, IP management
  • Skriptovanie Bash/Shell a plánovanie dávkových úloh, skúsenosti s PowerShell vítané
Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody
  • práca v mladom, kreatívnom a flexibilnom kolektíve
  • profesionálny a dynamický pracovný tím a prostredie
Pracovné podmienky
  • Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - vysoká
Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • asertivita
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • analytické myslenie
Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno:

Právna forma:

Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:

51887819

Internetová adresa:

Telefón:

+421

Charakteristika:

PPG Group s.r.o. je slovensko-český investor, prevádzkujúci sieť maloobchodných predajní značky EXIsport. Sme stabilným hráčom na slovenskom trhu, oceneným 5 krát pečaťou kvality najlepších značiek, v medzinárodnom programe SUPERBRANDS. Ponúkame široký sortiment športových potrieb zvučných značiek a športovej módy, na úrovni outdoor a sportfashion. Naším hlavným zámerom je poskytovať prvotriedne poradenstvo a servis, s maximálnou orientáciou na potreby zákazníka. Pozitívne vnímanie zo strany spoločnosti je pre nás veľmi dôležité. Pomoc ľuďom v núdzi, pro-ekologické aktivity, podpora mladých talentov, či podpora rôznych humanitne zameraných projektov, sú sféry, v ktorých sme vždy boli a budeme aktívni.

Adresa:
  • Opatovská cesta 14
  • 04001 Košice-Vyšné Opátske
  • Slovensko

ISTP - Internetový Sprievodca Trhom Práce