Zástupca prevádzkovej jednotky (145 Andovce)

COOP Jednota

  • Nové Zámky, Nitrianský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 16 dňami
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:Náplň práce zástupkyne/zástupcu predajne:
  • zastupuje pracovnú pozíciu vedúca/ vedúci predajne,
  • na inej zmene vykonáva totožné činnosti ako vedúca/ vedúci predajne,
  • riadi a organizuje činnosti na predajni,
  • vedie tím zamestnancov predajne,
  • motivuje a hodnotí zamestnancov predajne,
  • objednáva a preberá tovar,
  • reguluje stav zásob predajne,
  • komunikuje so zákazníkmi.
Základná mzda (brutto):950,-€ / za mesiacĎalšie informácie o mzde:osobné ohodnotenie po 3. mesiacoch skúšobnej doby, štvrťročné výkonnostné prémie , Dovolenková a Vianočná odmenaUkončenie výberového konania:30.04.2024Termín nástupudohodouZamestnanecké výhody, benefity- Práca bez sprostredkovateľských agentúr,- príplatky za prácu v sobotu a nedeľu,
- osobné ohodnotenie po 3 mesiacoch,
- štvrťročné výkonnostné prémie,
- Dovolenková a Vianočná odmena,
- príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- sociálna výpomoc pri náročných životných situáciách,
- príspevok na stravovanie,
- príspevok na kultúru a šport,
- odmeny a ocenenia pri príležitosti životných a pracovných výročí,
- možnosť využívať benefity vernostného programu,
- mimoriadne odmeny,
- spoločné kultúrne a športové aktivity.Doplňujúce požiadavky na zamestnancaPracovná pozícia zástupkyňa/zástupca predajne je vhodná pre toho, kto:- vie organizovať svoju prácu a tiež prácu iných,
- dokáže rozoznať obchodné príležitosti predajne a nebojí sa zdravo riskovať,
- rád motivuje ľudí v tíme a rozvíja ich,
- má ochotu prijať zodpovednosť za prácu, ktorú vykonáva.Ďalšie informácie pre uchádzačaUchádzači sa môžu informovať osobne na oddelení personalistiky COOP Jednoty Nové Zámky, SD (Hlavné nám. 6, 940 49 Nové Zámky), alebo na telefónnych číslach: 035 69 21 408, 0908 770 539.Kategória a pozícia pracovnej ponuky:Zástupca vedúceho predajne/prevádzky
Predavač
PokladníkDruh pracovného pomeru:plný úväzokPožadovaná úroveň vzdelania:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelaniePrax:Prax v maloobchode minimálne 2 roky , počet rokov praxe: 2