OBCHODNÍ MANAŽÉR JUNIOR

PARTNER 4 JOB s.r.o.

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
Popis pracovní nabídky Hľadáme Obchodního manažéra (kolegu) do prevádzky v Bratislave.Náplní práce Obchodního manažéra bude spracovávanie obchodných prípadov, cenových ponúk a kalkulácií. Budete v každodennom kontakte s architektmi, investormi, developermi, stavebnými firmami ako v teréne, tak na pobočke. Budete vyhľadávať nové obchodné príležitosti a rozvíjať obchodné príležitosti u existujúcich zákazníkov.Čo Vás čaká?
  • Spracovávanie obchodných prípadov, cenových ponúk a kalkulácií
  • Každodenný kontakt s architektmi, investormi, developermi, stavebnými firmami
  • Vyhľadávať nové obchodné príležitosti
  • Rozvíjať obchodné príležitosti u existujúcich zákazníkov
  • Spracovávanie dopytov
Miesto výkonu práce: Bratislava a okolie.Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • Obchodné myslenie, prezentačné a komunikačné zručnosti
  • Schopnosť tímovej práce
  • Chuť k práci, aktívne zapojenie sa do projektov a ochota na sebe pracovať
  • Aktívny a tvorivý prístup pri hľadaní riešenia
  • Vodičský preukaz sk. B
Nabízíme
  • Práci v perspektívnej firme
  • Pružná pracovní doba
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie
  • Firemný telefón, auto (aj na súkromné účely), notebook
  • Nástup dohodou
Platové ohodnocení: cca 1.500 EUR + bonusy (prípadne dohodou)Vhodné pro Absolventy.O násJsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.Hlavní specializace:Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech - obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..Sledujte násMáte zájem o nabídku OBCHODNÍ MANAŽÉR JUNIOR?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Lžičařová z PARTNER 4 JOB s.r.o.

Easypráce

Podobné ponuky

  • Junior manažér pre stavebné / fit-out projekty

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    Náplň práce: - vypracovávanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk v súlade s podmienkami zadávateľa vo verejnom obstarávaní aj v súkromnom sektore - vykonávanie kont…
    • Pred 1 mesiacom
  • Proti prúdu: Backoffice manažér/ka

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 1 300 - 1 475 € za mesiac
    Miesto práce: Karpatská 10, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu) Druh pracovného pomeru: plný úväzok Termín nástupu: 1.3.2024 Mzdové podmienky (brutto):…
    • Pred 2 mesiacmi
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • WWF Slovensko: Asistent/ka / Office manažér/ka

    • Bratislava, Bratislavský kraj
    • 1 300 - 1 500 € za mesiac
    Miesto: office (Bratislava) / hybrid Pracovný čas: flexibilný /pevný Druh úväzku: Skrátený úväzok alebo Plný úväzok Spolupráca: trvalý pracovný pomer Odmena: 1300 – 1500 € / me…
    • Pred 2 mesiacmi
    • Bez námahy pošlite žiadosť